Специфічні риси та напрями формування комунікативної культури у військовому колективі

Authors

  • Святослава Василівна Липова Донецький національний університет імені Василя Стуса

Abstract

Беручи участь у спільній діяльності, люди стають суб’єктами взаємодії. Важливим засобом такої взаємодії є спілкування.
Необхідність спілкування військовослужбовців зумовлена, по-перше, обов’язком спільної участі у військовій діяльності, оволодіння своєю спеціальністю, засвоєння норм поведінки у військових колективах; по-друге, потребою в отриманні особистістю соціального досвіду, долучення до культурних цінностей, що вказує на актуальність проблеми виявлення специфічних рис та напрямів формування комунікативної культури у військовому колективі.

References

Михайлова О. Специфіка військової комунікативної культури в порівнянні з цивільною. Наукові записки Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Сер.: Філологічні науки. 2015. Вип. 138. С. 114–118.

Павлова О. О. Комунікативна особистість військовослужбовця України. Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету. Серія: Філологія. 2017. Вип. 30(2). С. 144–146.

Published

2024-03-04

How to Cite

[1]
Липова , С.В. 2024. Специфічні риси та напрями формування комунікативної культури у військовому колективі. Інформаційні технології і системи в документознавчій сфері. (Mar. 2024), 16-18.

Issue

Section

СЕКЦІЯ 1 ДОКУМЕНТ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПРОСТОРІ ХХІ СТ.