Хейтинг та його види в соціальних мережах
Ключові слова:
хейтинг, кібербулінг, соціальні мережі, користувач інтернету, інформаційна безпекаАнотація
У роботі розглянуто хейтинг у соціальних мережах як серйозну проблему, що потребує уваги і дій громадськості. Виокремлено ознаки хейтингу, що мають вигляд агресивних коментарів і публікацій, спаму, розповсюдження дезінформації, нападів, образливих мемів та фото, створення фальшивих акаунтів та розголошення особистої інформації. Наведено способи протидії хейтингу.
Посилання
Кібербулінг – що це та як це зупинити? Unicef. URL: https://www.unicef.org/ukraine/ cyberbulling (дата звернення: 09.04.2024).
Когут Ірина. Афіша. URL: https://artkvadrat.com/actor/kogut (дата звернення: 09.04.2024).
Світлана Ройз – біографія, фото, новини, публікації / nv. Новини україни та світу. Головні і останні новини – nv. URL: https://nv.ua/ukr/opinion_author/royz.html (дата звернення: 09.04.2024).
Турубара К. Кібербулінг: що це, яким він буває та як від нього захистити свою дитину. Всі новини Кременчука на сайті кременчуцький Телеграф. URL: https://www.telegraf.in.ua/kremenchug/10082081-kberbulng-scho-ce-yakim-vn-buvaye-ta-yak-vd-nogo-zahistiti-svoyu-ditinu.html (дата звернення: 02.04.2024).
Учасники проектів вікімедіа. Гриневич Людмила Володимирівна. Вікіпедія. URL: https://uk.wikipedia.org/wiki/гриневич_людмила_володимирівна (дата звернення: 09.04.2024).
Учасники проектів вікімедіа. Денисенко Лариса Володимирівна. Вікіпедія. URL: https://uk.wikipedia.org/wiki/денисенко_лариса_володимирівна (дата звернення: 09.04.2024).
Учасники проектів вікімедіа. Федієнко Олександр Павлович – Вікіпедія. URL: http://surl.li/tqvtd