Важливість формування цифрової культури в інформаційному суспільстві
Анотація
Інформаційне суспільство – це суспільство інтерактивних обмінів, мобільних та віртуальних взаємодій, трансформацій. Його потрібно розглядати як крок до формування нового типу взаємин влади і суспільства, побудованого на моральних принципах управління, з погляду понятійно-ціннісної платформи і методології спілкування з громадянами, без кордонів і зайвих бюрократичних надбудов, зі стратегією збереження укладу корінних народів, їхньої ідентичності.
Посилання
Биков В. Ю., Овчарук О. В. Оцінювання інформаційно-комунікаційної компетентності учнів та педагогів в умовах євроінтеграційних процесів в освіті: посібник. Київ: Педагогічна думка, 2017. № 1 С. 163.
Гуржій А. М., Овчарук О. В. Дискусійні аспекти інформаційно-комунікаційної компетентності: міжнародні підходи та українські перспективи. Інформаційні технології в освіті. 2018. № 3. С. 38.
Овчарук О. В. Рамка цифрової компетентності для громадян: європейська стратегія визначення рівня компетентності в галузі цифрових технологій. Педагогіка і психологія. Вісник Національної академії педагогічних наук України. 2018. № 1(98). № 2. С. 31.
Скворцова С. Професійна компетентність із техніки та науки. Методичний порадник. Вип. 8(56). № 32(608). 2011. № 4. С. 9.
Семенюк Н. Необхідність інформаційного супроводу освіти впродовж життя. Гілея: науковий вісник: зб. наук. праць. Київ: Гілея, 2013. Вип. 78(11). № 5. С. 294.